- Reklama -magazín

VIVERE – skvelá novinka na trhu so psími granulami

spot_img

Každý majiteľ psa sa snaží o svojho zvieracieho maznáčika starať sa čo najlepšie. Patrí k tomu aj kvalitné krmivo. V čom sú špeciálne a aké majú výhody nové granule značky Vivere?

Granule Vivere: stávka na mäso

Nová rada granúl Vivere pochádza od osvedčeného talianskeho výrobcu Mister Pet, ktorý už má s koncipovaním kompletných psích krmív skúsenosti u dnes veľmi populárnej značky Primordial. Teraz tak na trh uvádza nový rad cenovo dostupnejších krmív určených pre šteňatá aj dospelé psy, ako reakciu na celosvetový rast cien.

Granule Vivere ponúkajú zloženie špeciálne vyvinuté na pokrytie najdôležitejších potrieb organizmu zvieraťa. A to vo všetkých fázach života. Ponuke je celkom bohatá a nájdete v nej viacero zaujímavých variánt krmiva. Pre šteňatá sú okrem štandardnej hydinovej možnosti dostupné aj granule Vivere Puppy Lamb s jahňacím mäsom, pre dospelých psov si zákazník dokáže vybrať z piatich alternatív, pričom najzaujímavejšia možnosť budú asi granule s mäsom z byvola Vivere Adult Buffalo.

Kľúčové je predovšetkým použitie mäsa. Čerstvé mäso využité v granuliach Vivere pomáha zvyšovať chutnosť, stráviteľnosť a nutričnú hodnotu granúl. Jeho celkový podiel v granuliach je 50 %. Z toho podiel čerstvej časti dosahuje plných 20 %.

Liečivé byliny zase prostredníctvom prítomných esencií a ďalších účinných látok pomáhajú k normálnej funkcii organizmu. Omega 3 mastné kyseliny by mali byť v psej strave prítomné predovšetkým vtedy, ak chceme, aby mal pes lesklú srsť a zdravý obehový systém.

Bohaté na vitamíny a minerály a bez lepku

Ovocie je bohaté na vitamíny a minerály, čo prospieva nielen ľuďom, ale aj ostatným živočíchom. V tomto prípade slúži ako zdroj prírodných antioxidantov, ktoré pomáhajú pôsobiť proti starnutiu tkanív. Prebiotiká, ktoré podporujú rovnováhu črevnej flóry. Naopak pri výrobe nebola použitá pšenica, ale iba hnedá ryža a strukoviny.

Vďaka tomu sú granule prirodzene low grain. Kvalitu týchto krmív dokladajú nielen spokojní spotrebitelia a ich zvierací spoločníci, ale aj udelené ocenenie QUALITY WARDS 2022 za najlepšie krmivo práve v kategórii Low Grain. Vyvážené krmivo pre psov pritom nemusí byť drahé. Dôležitou myšlienkou produktového radu Vivere sa stala aj vízia ponúknuť spotrebiteľom výrobok za priaznivé ceny.

Ak ich chcete vyskúšať na vlastnej koži aj u vás doma, objednať si ich môžete na www.gazoo.sk.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora