- Reklama -magazín

Kamene podporujúce intuíciu

spot_img

Drahokamy a polodrahokamy rôznym spôsobom ovplyvňuje psychiku človeka a jeho duševnú vyrovnanosť, a tiež podporujú a stimulujú rôzne životné energie.

Ak si chcete uchovať dobré zdravie, vyberte si na každodenné nosenie šperky s prírodnými kameňmi, ktoré sa vyznačujú takou silou. Pokiaľ sa radi necháte riadiť intuíciou, môžete jej pôsobenie a intenzitu podporiť prírodné kamene so špecifickou charakteristikou.

Intuícia predstavuje pocit, teda určité vnútorné rozpoloženie, ktoré by malo napovedať pri rozhodovaní podľa prirodzenosti a skúseností jednotlivca na základe nevedomého zhodnotenia situácie alebo možností. 

Tento pocit môže byť rôznej intenzity av podstate pomáha rozhodovať sa podľa toho, čo je v súlade s prianím jednotlivca.

Ak chcete intuíciu posilniť, kúpte si šperky s kameňmi, ktoré túto moc majú, jedná sa predovšetkým o ametyst, akvamarín, sodalít, chalcedón, lazurit alebo jantár.

Zaujímajú Vás aj veci medzi nebom a zemou? Potom Vás pozývame na náš blog, kde o týchto veciach píšeme zaujímavé články. Ale aj o iných.

Napríklad móde, šperkoch, drahých kameňoch, prírode, slávnych ľuďoch, zvieratách či o tom čo pre nás majú pripravené hviezdy a mnoho ďalších.

Mrknite sa na naše články, kde sa napríklad dočítate o tajomstve horoskopu či aký je rozdiel medzi tým čo poznáme a tým čínskym, ktorý je iný ako náš štandardný. Alebo Vás nalákame citátmi o láske či živote?

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora