- Reklama -magazín

Ako zháňa peniaze podnikatelia?

spot_img

Pokiaľ sú niekomu peniaze naliehavo potrebné, zháňa ich, kde sa len dá. Avšak je smutnou pravdou, že neraz neuspeje. A čím je to častejšie, tým je mu horšie.

Skúste sa vžiť do úlohy podnikateľa, ktorý sa ocitol v ťažkej finančnej situácii. Nie je to určite radostná predstava, však? Keď si človek uvedomí, že má niekto takýto vlastný finančný problém a navyše ešte musí riešiť problémy iné, tie, ktoré postihujú celú jeho firmu, jej zamestnancov a napríklad aj jej dodávateľov a odberateľov.

Jednoducho to taký podnikateľ nemáva ľahké. A pôžička by mu v takých chvíľach určite prišla vhod.

Avšak kde vziať pôžičku, keď je niekto súkromníkom, ktorý väzí napríklad až po uši v dlhoch? Keď má tento záznamy v registroch dlžníkov, exekúcie na krku, keď ho uháňajú zástupy veriteľov súkromných a napríklad aj tých štátnych? Od niekoho takého dávajú finančné inštitúcie spravidla ruky preč, takému banky rozhodne ochotne v ústrety nevychádzajú.

Ale dôvod na zúfalstvo tu stále ešte nie je. Pretože aj keby bol takýto podnikateľ v núdzi najvyšší, môže ho spasiť minimálne ešte americká hypotéka. Finančný produkt, ktorý je dostupný hocikomu, a to vďaka požiadavkám, ktoré sa tu na záujemcov kladú.

Nevyhnutné tu je:
vlastniť nehnuteľnosť, už by bolo možné dať nebankové spoločnosti do zálohu a mať aspoň nejaký doložiteľný príjem, z ktorého bude možné splácať.

Napriek tomu, ako sa hovorí, „vlak nejde“. Každý tu musí nehnuteľnosť zastaviť, pretože tak hypotéky fungujú, a každý musí mať z čoho splácať, aby mu pôžička neprinášala iba ďalšie komplikácie.

Výhodami tu naopak je to, že sa tu všetko rieši rýchlo
nemusí sa platiť žiadne poplatky vopred žiadosť nesprevádza zbytočné papierovanie zmluva je jednoduchá a bez neblaho preslávených háčikov, všetko je známe vopred splácať možno od jedného roka do tridsiatich rokov, splátky možno prispôsobiť tak, aby boli obojstranne výhodné tolerujú sa záznamy v registroch dlžníkov požičať si možno až sedemdesiat percent odhadnej ceny zastavenej nehnuteľnosti peniaze možno použiť na čokoľvek.

Ak si teda potrebujete peniaze požičať, sadnite k počítaču, vyplňte online žiadosť a pošlite e-mailom pár fotografií spomínanej nehnuteľnosti. A potom už to pôjde ráz na ráz, k vašej plnej spokojnosti.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora