- Reklama -magazín

Značka značiek

spot_img

Cartier, ktorého meno je synonymom otvorenosti a zvedavosti, je referenciou vo svete luxusu, vyniká svojimi nadčasovými výtvormi a oslavuje krásu a individualitu.

Od šperkov po vysoké klenoty, od hodinárstva po parfémy a kožený tovar a doplnky. Výtvory Cartier symbolizujú zblíženie výnimočného remeselného umenia a nadčasového podpisu.

Prsteň Trinity, náramky Love a Juste un Clou, hodinky Ballon Bleu, Tank, Santos a Panthère de Cartier. Všetky sa zrodili z jedinečnej vízie a vyznačujú sa silným dizajnom.

Cartier, francúzsky Maison, ktorý plne súznie s dobou, obohacuje životy ľudí svojou zvedavosťou, zmyslom pre krásu a nezávislosťou. Prostredníctvom Cartier Collection, Fondation Cartier pour l’Art Contemporain, Cartier Women’s Initiative, Cartier Philanthropy a Responsible Jewellery Council prispieva Cartier k súčasnému spoločenskému, kultúrnemu a umeleckému životu.

Chcete sa dozvedieť viac o ďalších zaujímavostiach, móde či šperkoch alebo drahých kameňoch? Mrknite na náš blog. Môžete si tu napríklad prečítať zaujímavosti o módnej spoločnosti Reserved alebo napríklad o Lindexe.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora