- Reklama -magazín

Vlasové trendy pre rok 2023

spot_img

Chcete zmenu v živote? Ideálnym riešením je začať zmenou strihu. Ak sa aj vy radi staráte o svoju korunu krásy, prečítajte si určite tento článok. Prinášame vám najzaujímavejšie vlasové trendy pre rok 2023. Tak, poďme sa na to spoločne pozrieť!

Počas jari a leta budú v roku 2023 dominovať predovšetkým krátke vlasy. Tie prinášajú hneď niekoľko dôležitých benefitov. Sú svieže, praktické a tiež sa veľmi ľahko upravujú na rôzne zaujímavé spôsoby. Vlasové trendy pre rok 2023 zahŕňajú aj rovné vlasy, dlhé približne po bradu a vyššie. Máte strach, že vás takéto vlasy budú nudiť? To rozhodne nemusíte! Ide totiž o trend, ktorý môžete upraviť na rôzne spôsoby. Nemusíte si vlasy len žehliť. Môžete účes obohatiť o kulmu a vyčarovať tak krásne vlny.

Dlhé vlasy s ofinou

Samozrejme, ak máte radi dlhé vlasy a nechcete sa ich za žiadnych okolností vzdať, nemusíte. Trendom pre rok 2023 v oblasti vlasov je totiž aj ofina. Čo sa týka ofiny, trendom bude tentokrát curtain fringe, čo v doslovnom preklade znamená ofina podobná záclone. To znamená, že je dlhšia, častokrát siaha až po uši a splýva okolo tváre na oboch stranách. No a trendom tiež ostávajú prirodzene kučeravé vlasy. Ak chcete dosiahnuť ešte krajší efekt takýchto vlasov, neváhajte použiť prípravok na podporu jednotlivých kučier.

Spoločenské účesy

Čo sa týka spoločenských účesov a vlasových trendov pre rok 2023, opäť ide do popredia klasický rybí chvost ako koruna okolo hlavy. Tento účes pôsobí veľmi ľahko, vzdušne a je vhodný aj na letné svadby, prípadne pracovné párty. Taktiež ostáva trendom drdol na vrchu hlavy, ktorý je omotaný nejakou zaujímavou stuhou. Takýto účes sa veľmi hodí napríklad na narodeninový večierok, prípadne menej formálne plesy. Medzi vlasové trendy pre rok 2023 patrí aj vrkoč, vlasy začesané dozadu, prípadne vysoký cop.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora